Очні краплі Брувіскрін (BRUVISCREEN)Де купити
Очні краплі Брувіскрін (BRUVISCREEN)

Очні краплі Брувіскрін (BRUVISCREEN)Де купити

Очні краплі «БРУВІСКРІН» – це стерильний водний гідрогель, який використовується для змащування, зволоження і захисту тканин ока від ультрафіолетового випромінювання. Первинна композиція гідрогелю базується на гліцерині, що притягує воду з тканин ока й утворює на поверхні рогівки водну плівку, яка, за наявності полівінілового спирту і гіалуронату натрію, вбудовується в сітку цих полімерних речовин. Таким чином формується дуже стабільна колоїдна гідрогелева плівка (форма) з в’язко-еластичними властивостями, яка здатна поглинати речовини, наявні в колоїдній композиції, забезпечуючи тривалий контакт із рогівкою і кон’юнктивою.

Очні краплі «БРУВІСКРІН» містять N-метил-бензохіноліну-метилсульфат – речовину, широковідому протягом десятиліть, із дуже хорошою переносимістю, чудовим «фізичним» екрануючим впливом щодо ультрафіолетових променів, оскільки поглинає ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі від 280 до 315 нм, яке найбільш небезпечне для тканин ока. Названа речовина, що входить до складу гідрогелю, який є основою цього препарату, рівномірно розподіляється у вигляді тонкої в’язко-еластичної, слизоподібної і дуже стабільної плівки, яка тривало захищає тканини ока від шкідливої дії ультрафіолетових променів природного (сонце, на снігу чи на морі) або штучного (галогенні лампи, монітори, телевізори, солярії або бактерицидні лампи для санітарного використання тощо) походження, усуваючи подразнення очей після стресу.

 

Основні фізико-хімічні властивості очних крапель «БРУВІСКРІН»: повністю прозорий і майже безбарвний розчин; має значення pH, в’язкості та осмолярності, цілком сумісних із тканинами ока та слізною рідиною, що забезпечує його високу переносимість.

 

Склад: N-метил-бензохіноліну-метилсульфат 0,3%, спирт полівініловий 1,25%, натрію гіалуронат 0,01%, гліцерин 0,68%, метилпарагідроксибензоат 0,03%, пропілпарагідроксибензоат 0,012%, динатрію едетат, натрію хлорид, натрію фосфат двоосновний, калію фосфат одноосновний, гідролат гамамелісу, очищена вода.

 

Спосіб застосування. Закапувати 1–2 краплі у нижнє кон’юнктивальне склепіння ока, обережно натискаючи на флакон, 3–5 і більше разів на день під час дії ультрафіолетових променів.

 

Особливі застереження:

• Можуть використовувати люди, які носять жорсткі та м’які контактні лінзи, оскільки продукт не містить четвертинних солей амонію.

• Не торкатися ока, ділянки повік навколо очей та інших поверхонь кінчиком флакона.

• Не використовувати в разі інфекції очей.

• Не застосовувати одночасно з іншими очними краплями; між введенням препаратів має бути інтервал приблизно 15 хвилин.

• Не використовувати в разі відомої непереносимості будь-якого компонента крапель.

• Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

• Утилізувати препарат через 30 днів після першого відкриття флакона.

 

Умови зберігання. Зберігати за температури не вище +25°C.

 

Попередження. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

 

Упаковка. Флакон 10 мл.

Очні краплі «БРУВІСКРІН» – це медичний виріб для офтальмологічного використання.