Новини

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2

Нещодавно офтальмологічний ринок України поповнився іще одним продуктом – очними краплями «ОФТАліпід» на основі ліпосом і середньомолекулярного натрію гіалуронату. Це стерильний розчин без консервантів у монодозах по 0,5 мл (ml) для офтальмологічного застосування, що складається з дещо гіпотонічного сольового розчину з високою біосумісністю та фізіологічним pH, поєднує в собі натрію гіалуронат середньої молекулярної маси та ліпосоми.

13 жовтня 2022 року ми відзначаємо Всесвітній день зору. Це важлива дата, покликана привернути увагу людства до проблеми збереження здоров'я очей.
 
Вітаємо вас з Днем зору. Давайте разом подумаємо про наше здоров’я і зробимо все для того, щоб зберегти свої очі. Піклуйтеся про себе завжди!

З початком повномасштабної російської агресії ТОВ «ВІЗУС ФАРМ» не могло лишатися осторонь подій в Україні, тож дієво й оперативно реагувало на всі виклики воєнного часу, безоплатно допомагаючи цивільному населенню та військовим. 

ТОВ «ВІЗУС ФАРМ», неухильно дотримуючись концепції соціально відповідального бізнесу, продовжує всебічно допомагати військовослужбовцям ЗСУ і цивільному населенню постраждалих від російської агресії регіонів. Так, у вересні компанія безоплатно надала Міській лікарні швидкої медичної допомоги в місті Миколаїв офтальмологічних крапель «Офлоксацин», що мають бактерицидну дію і запобігають розвитку інфекційних хвороб ока.

На українському фармацевтичному ринку з’явився новий продукт – дієтична добавка для здоров’я очей «ЦИТИЗИН / CITIZIN». До складу продукту, який можна використовувати за рекомендацією лікаря як доповнення до звичайного раціону харчування, входять цитиколін (Cognizin®), вітаміни A, C, E, вітаміни групи B (B1, B2, B6, B12), біотин, екстракт чорної смородини та підсолоджувач.

 

28−30 жовтня 2021 року в Українському домі в Києві вже вп’яте відбулася масштабна науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефракційний пленер’21». Цей форум офтальмологів, дитячих офтальмологів та оптометристів сприяє обміну досвідом, обговоренню новітніх технологій і методик сучасної медицини й підвищенню кваліфікації провідних лікарів країни.

1–2 жовтня 2021 року в Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю OphthalmicHUB 2021. Ця щорічна наукова й освітня подія передбачає зустрічі колег для обміну досвідом, обговорення найгостріших проблем в офтальмології та суміжних медичних напрямах.

У конференції взяли участь фахівці з України, Польщі, Словенії, Казахстану, Білорусі, США, Німеччини, Іспанії, Норвегії, Нідерландів, Єгипту.

16–17 липня 2021 року у Львові відбувся III вітреоретинальний симпозіум Retina Lviv 2021 «Виклики вітреоретинальної хірургії». Метою заходу є ознайомлення з новими методами і техніками у вітреоретинальній хірургії, обговорення підходів до оперативного лікування захворювань сітківки та склистого тіла.

20–21 травня 2021 року в Одесі відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання – 2021».

Цьогоріч захід проведено в комбі-форматі: офлайн та онлайн-режимах.

Програма «Філатовських читань» передбачала пленарні та секційні засідання, сателітні симпозіуми, стендові й електронні постерні доповіді, серію майстер-класів «Філатовська майстерня», кейс-марафон.

 

Брувіскрін» – перші та єдині очні краплі, які захищають тканини очей від шкідливого впливу УФ-випромінювання, особливо з довжиною хвилі від 280 до 315 нм.

Основним джерелом ультрафіолетового випромінювання є сонячне світло, руйнівну дію якого на очі посилюють дзеркальні поверхні, такі як вода, сніг, пісок.

 

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2