Новини

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2

Віднині в аптеках України можна придбати змащувальні, зволожувальні, епітеліозахисні очні краплі «Кератосепт». Цей стерильний гідрогель на водній основі містить:
– гексамідину діізотіонат, що виявляє антиакантамебну активність;
– динатрію едетат, який має сильний антисептичний ефект;
– полігексаніду гідрохлорид, активний проти широкого спектра збудників (грампозитивних і грамнегативних бактерій, грибів, амеб);
– полівініловий спирт, який чинить змащувальну, зволожувальну, захисну дію; 
– декспантенол, що живить тканинну трофіку ока й має епітеліально-захисні властивості;
– метилсульфонілметан – підсилює абсорбцію декспантенолу.

ТОВ «Візус Фарм» вивело на ринок новий продукт – антиглаукомний препарат, діючою речовиною якого є бримонідину тартрат. Його місцеве застосування сприяє зниженню внутрішньоочного тиску до 25 % від вихідного рівня за мінімального впливу на респіраторну та серцево-судинну системи. Бримонідин знижує внутрішньоочний тиск за рахунок зменшення водянистої вологи й незначного посилення увеосклерального відтоку. Гіпотензивний ефект починається вже через 20 хвилин після застосування і досягає максимальної дії через 2 години.

3–4 березня у столичному бізнес-готелі Premier Hotel відбулася науково-практична конференція з офтальмохірургії з міжнародною участю «Ophthalmic Light. Офтальмохірургія в Україні 2023». Організатором заходу стала громадська організація «Спілка українських офтальмохірургів» за підтримки Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS).

Днями ТОВ «Візус Фарм» отримало подяку від особового складу військової частини А4126 за допомогу в її матеріально-технічному забезпеченні під час стримування повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Нам приємно й почесно допомагати ЗСУ та робити свій посильний внесок у наближення Перемоги. Маємо намір і надалі продовжувати нашу плідну співпрацю.

 

Тема: Патологія сітківки
Модератор: Вітовська Оксана Петрівна, Голова правління ГС "Всеукраїнський Альянс Офтальмологів", професор кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, д.мед.н., професор.
Експерт: Знаменська Марія Андріївна, Медичний директор компанії Altris, засновниця Altris Educаtion, Член Центрального Формулярного комітету МОЗ України, д.мед.н.

 

На українському фармацевтичному ринку з’явився новий продукт – дієтична добавка для збереження здорового зору й запобігання розвитку вікових захворювань очей «Глутавіжн». До складу комплексу входять природний антиоксидант редукований глутатіон, каротиноїди, вітаміни та мінерали.

Застосування добавки ефективне для профілактики й комплексного лікування вікової макулярної дистрофії, ретино- та нейропатії будь-якого генезу, початкової катаракти. «Глутавіжн» сприяє поліпшенню функціонального стану органа зору та обмінних процесів у тканинах ока; позитивно впливає при постійних і тривалих зорових навантаженнях (роботі за комп’ютером, перебуванні за кермом автомобіля тощо).

 

25–26 листопада 2022 року в Києві відбулася щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю OphthalmicHUB. Під час цієї міжнародної наукової та освітньої події сотні офтальмологів обмінюються досвідом, обговорюють найгостріші проблеми в галузі та суміжних медичних напрямах, налагоджують співпрацю й шукають нові можливості для працевлаштування.

Цьогоріч захід відбувся в офлайновому форматі, але передбачав і онлайн-трансляцію, тож офтальмологи могли брати участь у секційних засіданнях, семінарах та майстер-класах як наживо, так і перед екраном монітора й у загальному чаті.

 

Нещодавно офтальмологічний ринок України поповнився іще одним продуктом – очними краплями «ОФТАліпід» на основі ліпосом і середньомолекулярного натрію гіалуронату. Це стерильний розчин без консервантів у монодозах по 0,5 мл (ml) для офтальмологічного застосування, що складається з дещо гіпотонічного сольового розчину з високою біосумісністю та фізіологічним pH, поєднує в собі натрію гіалуронат середньої молекулярної маси та ліпосоми.

13 жовтня 2022 року ми відзначаємо Всесвітній день зору. Це важлива дата, покликана привернути увагу людства до проблеми збереження здоров'я очей.
 
Вітаємо вас з Днем зору. Давайте разом подумаємо про наше здоров’я і зробимо все для того, щоб зберегти свої очі. Піклуйтеся про себе завжди!

ТОВ «ВІЗУС ФАРМ», неухильно дотримуючись концепції соціально відповідального бізнесу, продовжує всебічно допомагати військовослужбовцям ЗСУ і цивільному населенню постраждалих від російської агресії регіонів. Так, у вересні компанія безоплатно надала Міській лікарні швидкої медичної допомоги в місті Миколаїв офтальмологічних крапель «Офлоксацин», що мають бактерицидну дію і запобігають розвитку інфекційних хвороб ока.

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2