Новини компанії

На українському фармацевтичному ринку з’явився новий продукт – дієтична добавка для здоров’я очей «ЦИТИЗИН / CITIZIN». До складу продукту, який можна використовувати за рекомендацією лікаря як доповнення до звичайного раціону харчування, входять цитиколін (Cognizin®), вітаміни A, C, E, вітаміни групи B (B1, B2, B6, B12), біотин, екстракт чорної смородини та підсолоджувач.

 

28−30 жовтня 2021 року в Українському домі в Києві вже вп’яте відбулася масштабна науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефракційний пленер’21». Цей форум офтальмологів, дитячих офтальмологів та оптометристів сприяє обміну досвідом, обговоренню новітніх технологій і методик сучасної медицини й підвищенню кваліфікації провідних лікарів країни.

1–2 жовтня 2021 року в Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю OphthalmicHUB 2021. Ця щорічна наукова й освітня подія передбачає зустрічі колег для обміну досвідом, обговорення найгостріших проблем в офтальмології та суміжних медичних напрямах.

У конференції взяли участь фахівці з України, Польщі, Словенії, Казахстану, Білорусі, США, Німеччини, Іспанії, Норвегії, Нідерландів, Єгипту.

16–17 липня 2021 року у Львові відбувся III вітреоретинальний симпозіум Retina Lviv 2021 «Виклики вітреоретинальної хірургії». Метою заходу є ознайомлення з новими методами і техніками у вітреоретинальній хірургії, обговорення підходів до оперативного лікування захворювань сітківки та склистого тіла.

20–21 травня 2021 року в Одесі відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання – 2021».

Цьогоріч захід проведено в комбі-форматі: офлайн та онлайн-режимах.

Програма «Філатовських читань» передбачала пленарні та секційні засідання, сателітні симпозіуми, стендові й електронні постерні доповіді, серію майстер-класів «Філатовська майстерня», кейс-марафон.

 

Брувіскрін» – перші та єдині очні краплі, які захищають тканини очей від шкідливого впливу УФ-випромінювання, особливо з довжиною хвилі від 280 до 315 нм.

Основним джерелом ультрафіолетового випромінювання є сонячне світло, руйнівну дію якого на очі посилюють дзеркальні поверхні, такі як вода, сніг, пісок.

 

На вітчизняному ринку з’явився новий медичний виріб для офтальмологічного використання – очні краплі «Кератостіл», які виробляються в Італії на заводі Bruschettinі. Завдяки унікальному поєднанню гіпромелози 0,3 % та декспантенолу 5 % цей водний стерильний розчин має подвійну дію – забезпечує тривале зволоження зовнішньої поверхні ока; пришвидшує регенерацію і стимулює загоєння дефектів епітелію рогівки при дегенеративних змінах.