Очні краплі ОФТАліпід®Де купити
Очні краплі  ОФТАліпід®

Очні краплі ОФТАліпід®Де купити

ОФТАліпід®

Очні краплі на основі ліпосом і середньомолекулярного натрію гіалуронату, стерильний розчин без консервантів у монодозах по 0,5 мл (ml)

ПОКАЗАННЯ

ОФТАліпід® - це стерильний медичний виріб для офтальмологічного застосування, що не містить консервантів, складається з дещо гіпотонічного сольового розчину з високою біосумісністю та фізіологічним рН, поєднує в собі натрію гіалуронат середньої молекулярної маси та ліпосоми й упакований у монодози по 0,5 мл (ml).

Ліпосоми у поєднанні з гіалуроновою кислотою забезпечують функціональну підтримку поверхні ока, відновлюючи ліпідний шар, який обмежує та контролює випаровування слізної плівки. ОФТАліпід® також здатний регулювати і поліпшувати змащування та зволоження слизової оболонки ока.

ОФТАліпід® рекомендовано для усунення почервоніння, сухості та втоми очей, спричинених синдромом сухого ока, що виникає, зокрема, внаслідок недостатньої якості ліпідного шару поверхні ока, негативного впливу навколишнього середовища (пил, алергени, дим, смог, кондиціонування повітря) та втоми очей через тривале використання комп'ютера, телевізора та відеотерміналу. Продукт можна використовувати навіть тим, хто носить контактні лінзи, не знімаючи їх, щоб поліпшити змащування очей і підвищити комфорт.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ:

1.   Відкрийте захисний пакет із фольги.

2.    Відокремте монодозу від блока з 5 одиниць.

3.    Відкрутіть і зніміть кришку монодози.

4.    Обережно натисніть на монодозу і закапайте в око 2-3 краплі.

5.    Після застосування негайно закрийте монодозу кришкою і використайте вміст, що залишився в ній, протягом 12 годин.

6.    Зберігайте невикористані монодози в оригінальному пакеті з фольги.

7.    Продукт призначений для використання одним пацієнтом.

8.    Продукт сумісний із контактними лінзами.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Закапувати 1-2 рази на добу або відповідно до призначення лікаря.

СКЛАД: Ліпоїд 1 %, натрію гіалуронат, натрію хлорид, натрію цитрат дигідрат, лимонна кислота моногідрат, вода очищена до 100 мл (ml).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перед використанням продукту уважно прочитайте всю інформацію, що міститься в інструкції.

ПАКУВАННЯ: Коробка містить 2 пакети з фольги, у кожному з яких є блок із 5 монодоз; кожна монодоза містить 0,5 мл (ml) і може закриватися повторно.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

•   Продукт призначений лише для офтальмологічного використання.

•   Після відкриття монодозу необхідно закрити відповідною кришкою і використати залишковий розчин протягом 12 годин з моменту відкриття.

•   Не використовуйте продукт, якщо пошкоджена упаковка або монодоза.

•   Зберігайте в недоступному для дітей місці.

•   У разі потреби проконсультуйтеся з лікарем щодо застосування в педіатрії, а також під час вагітності та годування груддю.

•   Ретельно вимийте руки перед відкриттям монодози.

•   Не торкайтеся ока або інших поверхонь кінчиком монодози під час закапування.

•   Не використовуйте продукт у разі відомої непереносимості будь-якого компонента, що входить до складу крапель.

•   За потреби проконсультуйтеся з фахівцем щодо сумісності очних крапель із використовуваними контактними лінзами.

•   У разі виникнення ускладнень, таких як сенсибілізація, подразнення або печіння, негайно припиніть використання і зверніться до лікаря.

•   Будь-яке введення офтальмологічних препаратів має відбуватися щонайменше через 15 хвилин після закапування цих крапель, особливо якщо продукти містять бензалконію хлорид або інші четвертинні солі амонію, які можуть викликати утворення осаду гіалуронової кислоти.

•   Використання офтальмологічних препаратів одночасно з цими очними краплями слід здійснювати під наглядом лікаря, який може оцінити можливі взаємодії.

•   Не використовуйте продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

•   Після використання утилізуйте монодозу.

•   Зберігайте в сухому місці, подалі від джерел тепла і прямих сонячних променів за температури не вище 25 °С. Невикористані монодози зберігайте в оригінальному пакеті з фольги.

•   У разі будь-яких серйозних претензій або інцидентів, що стосуються медичного виробу, необхідно повідомити виробника та уповноваженого представника, щоб надати більше інформації про безпеку цього медичного виробу.

•   Продукт містить сою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 36 місяців за умови непошкодженої упаковки.