Дієтична добавка для здоров’я очей «ЦИТИЗИН / CITIZIN» з підсолоджувачемДе купити
Дієтична добавка для здоров’я очей «ЦИТИЗИН / CITIZIN» з підсолоджувачем

Дієтична добавка для здоров’я очей «ЦИТИЗИН / CITIZIN» з підсолоджувачемДе купити

Склад

Активні речовини:

Цитиколін (Cognizin®)

  500 мг (mg)

Екстракт чорної смородини

  50   мг (mg)

Антоціанозиди

  0,5  мг (mg)

Вітамін В1

  1,1 мг (mg)

Вітамін В2

  1,4 мг (mg)

Вітамін В6

  1,4 мг (mg)

Біотин

  50 мкг (mg)

Вітамін В12

  1,5 мкг (mg)

Вітамін А

  300 мкг (mg)

Вітамін C

  115 мг (mg)

Вітамін E

  5 мг (mg)

 

ЦИТИЗИН – дієтична добавка з підсолоджувачем, цитиколіном (Cognizin®), вітамінами A, C, E, біотином, вітамінами групи B (B1, B2, B6, B12) та екстрактом чорної смородини в однодозових саше, готових до перорального застосування.

ЦИТИЗИН можна використовувати як дієтичну добавку до звичайного раціону харчування – додаткове джерело антоціанозидів, цитиколіну, вітамінів А, С, Е, біотину, вітамінів групи В (В1, В2, В6, В12).

Продукт допомагає зберігати структурні характеристики нервових клітин (наприклад, гангліозних клітин сітківки і фоторецепторів) та підтримує їхній метаболізм, що особливо важливо для збереження ефективності зорових процесів.

Дієтична добавка не може бути заміною повноцінного та збалансованого раціону харчування і здорового способу життя.

 

Функції вітамінів

Вітаміни С, В1, В2, В6, В12 та біотин забезпечують нормальну роботу нервової системи.

Вітамін А сприяє підтримці зорової здатності.

Вітаміни С і Е допомагають захистити клітини від оксидативного стресу.

Чорна смородина підтримує мікроциркуляцію.

 

Функція цитиколіну (Cognizin®)

Цитиколін (цитидин дифосфохолін, або ЦДФ-холін) – це мононуклеотид, що виробляється організмом із холіну як проміжний продукт під час синтезу фосфоліпідів клітинної мембрани. Пероральні дози цитиколіну швидко абсорбуються, після чого гідролізуються в стінці кишечника і в печінці у вигляді холіну й цитидину. Цитидин метаболізується як уридин, він проходить через гематоенцефалічний бар’єр і потім перетворюється на цитидинтрифосфат (ЦТФ). Вільний холін фосфорилюється у фосфохолін, який поєднується із ЦТФ, щоб знову утворювати цитиколін у центральній нервовій системі, де він:

  • діє як проміжний продукт при синтезі фосфатидилхоліну та сфінгомієліну, збільшуючи рівні останніх і зменшуючи їхній обіг;
  • відновлює кардіоліпін – фосфоліпідний компонент внутрішньої мітохондріальної мембрани, необхідний для транспортування електронів, імовірно, пригнічуючи гідроліз ензиму за рахунок фосфоліпази А2;
  • збільшує рівень деяких важливих нейротрансмітерів, які є донорами холіну в біосинтезі ацетилхоліну, підвищуючи його рівень у гіпокампі та неокортексі і збільшуючи рівень дофаміну в смугастому тілі за рахунок підвищення активності тирозингідроксилази, а також пригнічує зворотне захоплення дофаміну в нервових синапсах;
  • знижує активність церебрального глутамату, збільшуючи експресію транспортера амінокислот 2-го типу, протидіє таким чином відкладенню бета-амілоїду та збільшує кількість попередників олігодендроцитів.

 

Рекомендації щодо вживання: приймати дорослим по 1 саше на день, бажано вранці, після їжі. Відкрийте саше, використовуючи призначену для цього сторону, і випийте його вміст.

 

Термін вживання – 30 днів. Надалі можливість повторного прийому узгоджувати з лікарем.

Перед вживанням потрібно проконсультуватися з лікарем.

 

Застереження: не рекомендовано застосовувати в разі підвищеної чутливості до будь-яких компонентів продукту, а також вагітним жінкам, жінкам у період лактації, дітям до 18 років.

Не перевищувати рекомендованої кількості для щоденного вживання.

 

Умови зберігання і термін придатності: зберігати у сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.

Зберігати за температури не вище 25 °C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Номер партії виробництва і дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця…» зазначені на пакуванні.

 

Пакування: 20 саше по 15 мл (ml).

 

Не є лікарським засобом.