«ГлауВіт» («GlauVit») добавка дієтичнаДе купити
«ГлауВіт» («GlauVit») добавка дієтична

«ГлауВіт» («GlauVit») добавка дієтичнаДе купити

Склад

Активні речовини:

Аскорбінова кислота

100 mg (мг)

ретинолу ацетат

15 mg (мг)

тіаміну гідрохлорид

1,5 mg (мг)

ціанокобаламін

10 mсg (мкг)

гінкго білоба

80 mg (мг)

екстракт чорниці

60 mg (мг)

Допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування – джерело вітамінів А, С і групи В та природного антиоксиданту – антоціану; сприяє поліпшенню функціонального стану органа зору та обмінних процесів у тканинах ока, підвищенню гостроти зору; допомагає зняти втому і напруження зору (наприклад, у разі тривалої роботи за комп’ютером, перебуваннi за кермом або довгому читаннi). Регулярне вживання добавки може сприяти зменшенню ймовірності розвитку вікових змін сітківки; у комплексі заходів, які спрямовані безпосередньо на запобігання зниженню гостроти зору, позитивно впливає при підвищених зорових навантаженнях і при початку розвитку різноманітних порушень зору.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Жиророзчинні вітаміни:

  • Ретинол (вітамін А) входить до складу зорового пігменту родопсину, який витрачається, коли збуджується світлочутлива клітина (паличка). Саме тому нестача родопсину призводить до зниження зорових функцій, наприклад, адаптації до темноти.

Водорозчинні вітаміни:

  • Аскорбінова кислота (вітамін С) укріплює судинні стінки ока.
  • Тіамін (вітамін В1) бере участь у передаванні нервових імпульсів в очних нервах. Також він сприяє утворенню ферменту холінестерази, низький рівень якої призводить до зниження гостроти зору, підвищення внутрішньоочного тиску, що є причиною глаукоми.
  • Ціанокобаламін (вітамін В12) позитивно впливає на стан зорового нерва, запобігає розвитку глаукоми і «старінню очей».
  • Гінкго білоба нейтралізує негативну дію вільних радикалів, запобігаючи передчасному старінню й розвитку онкохвороб. Поліпшує зір, підвищуючи стійкість сітківки ока до різноманітних пошкоджень.
  • Антоціани чорниці здатні накопичуватися в тканинах ока й особливо в сітківці. Сприяють відновленню світлочутливого пігменту сітківки – родопсину. Поліпшують трофіку сітківки ока, зміцнюють капіляри сітківки. Підвищують чутливість сітківки до різних рівнів світлового випромінювання і посилюють гостроту зору.

 

Харчова (поживна) цінність на рекомендовану добову дозу:

Білки – 0,1 g (г), жири – 0 g (г), вуглеводи – 19,8 g (г).

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 79,6 Kcal (ккал).

Рекомендовано вживати: дорослим і дітям віком понад 14 років по 1 капсулі 1 раз на день під час вживання їжі. Капсулу слід ковтати.

Термін вживання – 14 днів, у подальшому термін вживання узгоджується з лікарем. Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 14 років, вагітність, період лактації.

Умови зберігання і термін придатності: зберігати в упаковці виробника за температури від 1 °С до 25 °С та відносної вологості повітря не вище 75 %. Термін придатності – 3 роки з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Пакування: капсули по 425 mg (мг) по 12 штук у блістерах, блістери по 3 штуки у картонних коробках.

Кінцева дата споживання «ВЖИТИ ДО» або дата виробництва та термін придатності, номер партії (серії) зазначені на упаковці.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.