Очні краплі Кератостіл (Keratostill)Де купити
Очні краплі Кератостіл (Keratostill)

Очні краплі Кератостіл (Keratostill)Де купити

Очні краплі «Кератостіл» – це стерильний водний розчин 0,3 % гіпромелози (гідроксипропілметилцелюлози), який застосовується для зволоження, змащування та заспокоєння тканин ока; пришвидшення реепітелізації рогівки; усування відчуття сухості та легкого подразнення очей через умови навколишнього середовища (кондиціонування повітря, пил, сонячне випромінювання); при втомі очей, спричиненій тривалим читанням, керуванням автомобілем чи користуванням комп’ютером.

 

Властивості: розчин повністю прозорий, розчинний у воді в усіх пропорціях, не утворює нерозчинних осадів з наявними у слізній рідині солями металів чи органічними речовинами; має pH, повністю сумісний із тканинами ока та слізною рідиною, що забезпечує його високу переносимість.

 

Склад: гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза) 0,3 %, декспантенол, цетримід 0,01 %, динатрію едетат, натрію фосфат двоосновний, калію фосфат одноосновний, очищена вода.

 

Спосіб застосування: закапувати 1–2 краплі розчину у нижнє кон’юнктивальне склепіння ока, обережно натискаючи на флакон. У разі потреби можна використовувати більше одного разу на день. Тривалість курсу лікування залежить від клінічної картини і встановлюється лікарем індивідуально.

 

Особливі застереження: перед застосуванням уважно ознайомитися з інструкцією.

 

Умови зберігання: зберігати за температури не вище +25 ˚С.

 

Попередження: зберігати у місцях, недоступних для дітей.

 

Упаковка: флакон 10 ml (мл).

 

Очні краплі «Кератостіл» – це медичний виріб для офтальмологічного використання.