Очні краплі Кларастіл (Clarastill)Де купити
Очні краплі Кларастіл (Clarastill)

Очні краплі Кларастіл (Clarastill)Де купити

Очні краплі «Кларастіл» – це водний стерильний розчин 0,3 % карбоксиметилцелюлози, що взаємодіє з тканинами ока і має захисну, еутрофну, зволожувальну та пом’якшувальну дію. Завдяки антиоксидантним властивостям компонентів і здатності протидіяти вільним радикалам цей медичний виріб захищає тканини ока (кришталик, рогівку, кон’юнктиву) від наслідків оксидативного стресу, який виникає через несприятливий вплив чинників навколишнього середовища (травмування контактними лінзами, сонячне випромінювання, дим, пил, кондиціонування повітря, випромінювання комп’ютера) та є пусковим механізмом розвитку низки очних захворювань, зокрема катаракти.

Сольовий розчин медичного виробу контактує з поверхнею ока лише кілька секунд, здійснюючи транзиторний ефект. Завдяки наявності гліцерину відбувається дифузія води до тканин ока (зволожувальний ефект) з подальшим утворенням тонкої водної плівки на поверхні рогівки та із залученням карбоксиметилцелюлози, яка вбудовується у сітку целюлозного полімеру. Таким чином, формується гідрогелева плівка з в’язкоеластичними властивостями.

У медичному виробі концентрація карбоксиметилцелюлози (0,3 %) ретельно підібрана для отримання гідрогелевих реологічних характеристик, тотожних слізній рідині, та гарної адгезивності на зовнішній оболонці ока, що забезпечує їй захисні, еутрофні, зволожувальні та пом’якшувальні властивості без ефекту затуманення зору.

N-ацетилкарнозин, наявний як компонент крапель, не чинить жодної специфічної фармакологічної дії, але завдяки антиоксидантним властивостям і здатності протидіяти вільним радикалам він сам по собі є оксидазою та захищає тканини ока (кришталик, рогівку, кон’юнктиву) від пошкодження клітинних ліпідних пероксидаз, що спостерігається при катаракті.

 

«Кларастіл» має такі фізико-хімічні властивості: цілком прозорий, змішується з водою та слізною рідиною у будь-яких пропорціях, не формує нерозчинних осадів з наявними у слізній рідині солями металів й органічними речовинами, має pH та осмолярність, що добре поєднується з тканинами ока і слізною рідиною, завдяки чому краплі мають гарну толерантність.

 

Склад: карбоксиметилцелюлоза 0,3 %, метил-п-гідроксибензоат 0,03 %, пропіл-п-гідроксибензоат 0,012 %, гліцерин, динатрію едетат, N-ацетилкарнозин, натрію хлорид, натрію тетраборат, калію бікарбонат, вода.

 

Спосіб застосування: закапувати по 1–2 краплі в нижнє кон’юнктивальне склепіння ока, злегка натискуючи на флакон. Краплі можна застосовувати кілька разів на день, якщо необхідно.

 

Особливі застереження: перед застосуванням уважно ознайомитися з інструкцією.

 

Умови зберігання: зберігати за температури не вище +25 °С.

Після першого відкривання флакона зберігати його в холодильнику за температури від +2 до +8 °С.

Увага! Зберігайте флакон у місцях, недоступних для дітей.

 

Упаковка: флакон 5 ml (мл).

 

«Кларастіл» є медичним виробом.